Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

1. Sklep internetowy jackonet24.pl prowadzony jest przez firmę:

Jackonet Jacek Skwieciński
ul. Dolna 7
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-142-43-98, REGON: 141010816 ,

KONTO BANKOWE: 98 8931 0003 0250 0922 2000 0002

Dalej nazywaną „Sprzedającym”.

Sklep stacjonarny Centrum Serwisowe posiada siedzibę przy
ul. Mazowieckiej 151 w Starej Niedziałce
tel. 25 759-18-13

2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Konsumentem”.

3. Zamówienia w sklepie jackonet24.pl można składać 24 godziny na dobę.

4. Klientami Sklepu jackonet24.pl mogą być zarówno przedsiębiorcy, jak i konsumenci. Konsumentami są osoby fizyczne, które nabywają rzeczy w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

5. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Konsumenta. Realizacja zamówień płatnych za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty Konsumenta  na koncie Sprzedającego.

6. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie jackonet24.pl są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. Objęte są pełną gwarancja na równi z innymi formami sprzedaży. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawanie towaru w stanie kompletnym i nie pogorszonym z uwzględnieniem oryginalnego opakowania. Zwrotowi nie podlegają koszty przygotowania, dostarczenia i wysyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy. Przed wysłaniem przesyłki należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.

7. Zakupiony towar wraz z wybranym przez Konsumenta dokumentem sprzedaży (faktura/paragon) jest wysyłany za pośrednictwem Firmy Kurierskiej Fedex lub DPD  na podany przez Konsumenta w formularzu zamówienia adres.

8. Wszystkie ceny podane w sklepie jackonet24.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Konsumenta.

9. Zakupiony sprzęt objęty jest gwarancją producenta: RYOBI (zakup konsumencki - 24 miesiące, zakup "na firmę" - 0 miesięcy) - te narzędzia przeznaczone są do użytku domowego. MILWAUKEE (zakup konsumencki - 24 miesiące, zakup na "firmę" - 12 miesiące). Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 36 miesięcy rejestrując zakupiony przedmiot BEZPŁATNIE na stronie producenta w ciągu 30 dni od daty zakupu. Do każdego produktu dołączamy kartę gwarancyjną wraz z dowodem zakupu.
Na zakupione elektronarzędzia można przedłużyć gwarancje na okres 36 miesięcy produktów firmy Milwaukee na stronie : http://extension.milwaukeetool.fr/index.htm
Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umowa
̨ zgodnie z art. 10. Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku i pozostałymi stosownymi przepisami prawa.                                                   Pozostałe sprzęty objęte są gwarancją producenta (zakup konsumencki – 24 miesiące, zakup na „firmę” – 12 miesięcy)                                   

10. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres mailowy sprzedającego: kukawski@jackonet.pl

11. W okresie dziesięciu dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. - dot. sprzedaży konsumenckiej

12. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw.

13. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Konsument ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

14. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną .

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

17.Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.  

Zapoznałem się i akceptuję regulamin i politykę prywatności sklepu jackonet24.pl

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także przekazanie mojego adresu e-mail do sklepu jackonet24.pl z siedzibą w Zaściankach oraz na przetwarzanie przez Sprzedającego moich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety oceny procesu składania zamówienia, ankiety oceny realizacji zamówienia oraz ankiety oceny produktu (zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).


Witryna stworzona na platformie