Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

Grupa Jackonet firmuje salony sprzedaży w Mińsku Mazowieckim i Ustroniu koło Bielsko-Białej. Oferta salonu skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorców zawodowo wykorzystujących urządzenia spalinowe i elektronarzędzia.

Nie wiesz, gdzie kupić profesjonalne i niedrogie elektronarzędzia i urządzenia ogrodowe? A może jesteś złotą rączką i szukasz kompatybilnych części zamiennych, olejów lub filtrów?

Odwiedź nas! To w naszych salonach dostępne są wszelkiego rodzaju elektronarzędzia, agregaty spalinowepilarki elektryczne i pilarki spalinowe. Ogrodników zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kosiarek elektrycznych i kosiarek spalinowych. Do konserwacji terenów zielonych doskonale nadaje się kosiarka samojezdna, sprzęt ogrodniczy oraz traktorki. Mińsk Mazowiecki i Ustronie to miejscowości, w których mieszczą się nasze salony sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy! Nasz wykwalifikowany personel rzeczowo odpowie na pytania, rozwieje wątpliwości i udzieli pomocy w zakresie wyboru sprzętu, właściwego elektronarzędzia lub potrzebnego urządzenia.

Oferujemy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nawet maszyny z najwyższej półki potrzebują systematycznego serwisowania. Dlatego oferujemy serwis, z którego każdy klient może skorzystać w ramach gwarancji i po jej wygaśnięciu (także w przypadku sprzętu zakupionego w innym sklepie).

Profesjonalnie i niedrogo naprawiamy m.in.:

  • sprzęt ogrodowy (kosiarki spalinowe i elektryczne, pilarki, kosy, podkaszarki, wertykulatory, glebogryzarki)
  • drobny sprzęt AGD (czajniki, kombiwary, mikrofalówki)
  • narzędzia (m.in. młoty udarowe, zagęszczarki, stopy wibracyjne, kompresory)
  • urządzenia grzewcze (czajniki, konwektory, nagrzewnice)

Miesięcznie wykonujemy ok 2-3 tys. napraw - ta liczba to najlepsze rekomendacje i dowód zaufania do naszej firmy. Powierzchnia naszego warsztatu oraz dostępne zasoby ludzkie umożliwiają nam zwiększenie tej liczby.

Witryna stworzona na platformie