Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Koszty Przesyłki

Zamówione artykuły wysyłamy pocztą lub za pośrednictwem firm kurierskich lub dowozimy własnym transportem.
Maszyn marki Kubota, Grillo i Avant nie wysyłamy
Proponujemy odbiór osobisty w naszym sklepie: Stara Niedziałka, Mazowiecka 151 oraz  dowiezienie zamówionych produktów przez naszego pracownika po wcześniejszym  uzgodnieniu kosztów transportu.

Koszty wysyłki

Sposób wysyłki Kurierem po przedpłacie Kurierem za pobraniemPrzesyłka pocztowa polecona po przedpłacie Przesyłka pocztowa ekonomiczna pobraniowa Odbiór osobisty
Do 1 kg 15 zł 20 zł 15 zł 20zł bezpłatnie
Do 5 kg 15 zł 20 zł - 24zł bezpłatnie
Do 10 kg 20 zł25 zł - - bezpłatnie
Do 30 kg 30 zł 35 zł - - bezpłatnie
Do 40 kg40 zł 45 zł - - bezpłatnie
Do 100 kg 110 zł 115 zł - - bezpłatnie

Maszyn marki Kubot, Grillo i Avant nie wysyłamy pocztą i kurierem. Przy zakupie maszyn marki Kubot, Grillo i Avant prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków dostawy.


 

Koszty dostawy mogą ulec zmianie ze względu na duże gabaryty opakowania. O wszelkich zmianach informujemy klientów podczas telefonicznego potwierdzania zamówienia.

W standardzie firmy kurierskiej jest doręczenie przesyłki na drugi dzień od wysłania, kurierzy dowożą przesyłki w godzinach od 9:00 - 17:00, w celu ustalenia konkretnej godziny dostawy podajemy numery listów przewozowych, dzięki nim można skontaktować się z kurierami.

Witryna stworzona na platformie