Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Zamówione artykuły wysyłamy pocztą lub za pośrednictwem firm kurierskich lub dowozimy własnym transportem.
Maszyn marki Grillo i Avant nie wysyłamy
Proponujemy odbiór osobisty w naszym sklepie: Stara Niedziałka, Mazowiecka 151 oraz  dowiezienie zamówionych produktów przez naszego pracownika po wcześniejszym  uzgodnieniu kosztów transportu.

Koszty wysyłki

Sposób wysyłki Kurierem za pobraniem Kurierem po przedpłacie na konto Przesyłka pocztowa polecona po przedpłacie Przesyłka pocztowa ekonomiczna pobraniowa Odbiór osobisty
Do 1 kg 20zł 16 zł 15 zł 20zł bezpłatnie
Do 5 kg 20zł 16zł - 24zł      bezpłatnie
Do 30kg 25zł 20zł - -     bezpłatnie
Do 40 kg 40zł 35zł - -     bezpłatnie
Do 100kg 105zł 100 zł - -    bezpłatnie
Do 500kg 185zł 180zł - -    bezpłatnie

Maszyn marki Grillo i Avant nie wysyłamy pocztą i kurierem. Przy zakupie maszyn marki Grillo i Avant prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków dostawy.


 

Koszty dostawy mogą ulec zmianie ze względu na duże gabaryty opakowania. O wszelkich zmianach informujemy klientów podczas telefonicznego potwierdzania zamówienia.

W standardzie firmy kurierskiej jest doręczenie przesyłki na drugi dzień od wysłania, kurierzy dowożą przesyłki w godzinach od 9:00 - 17:00, w celu ustalenia konkretnej godziny dostawy podajemy numery listów przewozowych, dzięki nim można skontaktować się z kurierami.

 

Witryna stworzona na platformie